Příprava Boletic na olympiádu v plném proudu

Boletice

Středeční odpoledne se vybraní chlapci z Boletic zaměřili na rozvoj dovedností před blížící se olympiádou. V rámci rozvoje jsme s chlapci vyrazili na kolech do Ústí nad Labem a zpět.

Celkově ujeli chlapci za hodinu a třičtvrtě 40 kilometrů ve svižném tempu a někteří si skutečně sáhli na dno. Jelo se v módu "těžko na cvičišti, lehko na bojišti".

Všichni chlapci trasu zvládli bez karambolu, avšak únava byla znát, což bylo důležité pro jejich rozvoj a výstup z komfortní zóny.